משובים

 

 משובים ורשמים ממשתתפים בסיורים וטיולים


“מהרגעelad vazana guiding שפגשתי את המדריך שלי אלעד ידעתי שני בחברה של מי שיראה לי לא רק את האתרים התיירותיים הסטנדרטים אלא גם את האוצרות החבויים של הארץ הזו. הידע של אלעד ואהבתו לארץ ולאנשיה הוא אמיתי ובשילוב הידע שלו בעברית וערבית המבקרים מקבלים מבט רחב על ההיסטוריה והחיים בארץ. יום הסיור שלנו בעיר העתיקה בירושלים היה מלא בחוויות מדהימות ועשירות, אוכל נפלא ואקזוטי, מפגשים מפתיעים ומחממי לב עם אנשים ממגוון הדתות והתרבויות. אלעד הנו מדריך רגיש שאיפשר לי לקחת את הזמן ולשתף בהתרשמותי והיה סבלני ונדיב בשיתוף בסיפורים ועובדות באתרים שבהם ביקרנו. אני ממליצה מאוד על אלעד לכל מי שרוצה לחוות לא רק את ההיסטוריה היחודית והיופי של ארץ הקודש, אלא גם למי שרוצה להכיר את הארץ דרך העיניים וליבו האכפתי של עושה שלום בטבעו.”
ריטה גלסמן, חזנית, סן פרנסיסקו, קליפורניה


Tel aviv

 “אלעד הנו מורה דרך פנומנלי, מה שראוי לציון במיוחד היא הדרך שבה הוא מביא את כולו – גוף ונשמה לתוך ההדרכה. כתיירים “שרק עוברים כאן” לעיתים קשה לצור קשר עם האנשים והמקומות, אך הגישה ההוליסטית של אלעד לחבר בין הסיפורים של המקומות עם הסיפורים שלנו הפכה את הביקור שלנו למלא חיים.”
מינה ברומברג, רכזת תוכנית, Hebrew college


Jerusalem walls“היה נהדר לבלות מיספר ימים איתך. אנו מודים לך על תשומת הלב המתחשבת, סבלנות, חום אנושי וחוש הומור. אנו מעולם לא שכרנו מדריך לפני כן,  ועכשיו כשחיפשנו מדריך, חיפשנו גם מי שיוכל להיות חלק מהמשפחה שלנו למספר ימים, דבר שאינו מובן מאליו. תודה ששיתפת כל כך הרבה מעצמך ומנסיונך איתנו !”
דויד טפר, ארכיטקט


הר הזיתים ירושלים

“אני מבקשת להודות לך על הליווי וההדרכה בטיול, שלושה ימים יכולים להיות ארוכים ומיגעים… אבל אפשר גם אחרת. עם הצטרפותך לקבוצתנו כמדריך, הזמן שינה את קִצבו.  שמחתי לראות את יחסך אל חברי הקבוצה. פתוח, משתף ומכבד כל אחד. אציין במיוחד את דרכך הנעימה לפתור את הכעס של אחד המשתתפים בהדרכה בנחלאות. על אלו ראוי להוסיף, את הידע הרב והמגוון שכללה ההדרכה שלך. וזאת, יודגש כי עמד לרשותך זמן קצרצר במיוחד כדי להתכונן לסיור. תודה רבה. מקווה שנשוב וניפגש במסלולים נוספים.”
ציפי, קבוצת גמלאי הסתדרות המורים  סניף דרום.


beduin“הייתי מרגישה ברת מזל רק לפגוש את אלעד איכשהו בחיים, אבל שהוא יהיה כולו עבורנו לשלושה ימים, משתף בידע שלו בנושאי הארץ וההיסטוריה, הדעות המתחשבות והמבוססות, חוש ההומור שלו, ויותר מכל, גישתו העדינה והחומלת לאנושות הייתה מתנה מעבר למשוער! אלעד היה לגמרי נהדר עם ילדינו בני ה 9 ו ה 11 בהתייחסותו אליהם כאל בני אדם נבונים, בהכללתם בכל שיחה ובגובה עיניים, תמיד כייפי ואוהב. קיבלנו בדיוק מה שקיוינו לו : בילוי משמעותי עם ישראלי שיכול לענות על כל שאלותינו לגבי מה שאנו רואים ופוגשים בארץ ושמוכן לדבר על פוליטיקה בדרך גמישה והומאנית ! אני אלך אחריו לכל מקום.”
ג’ניפר ברנשטיין, עורכת, ברוקלין, ניו יורק


כיפת הסלע הדרכה בירושלים

“אלעד וזאנה  שלט בחומר בכל האתרים שביקרנו  קיבלנו הסברים גיאולוגיים, היסטוריים ואורבאניים לפי הצורך, והכי חשוב – במינון המתאים !  פגשתי אדם נעים הליכות, ידען, שקדן וחרוץ. אשמח אם אלעד יהיה המדריך שלנו גם בסיורים הבאים.”

מירי בקון


תל אביב היכל העצמאות

“אלעד מדריך נעים הליכות  רגוע ושליו המדבר אל הקבוצה בגובה העניים.
יכולת תקשורת בין אישית מעולה, ויחס אישי  עם תשומת לב מרבית לפרטים הקטנים.
ההדרכה  הייתה מקצועית וטובה מאוד.”
מירי אדלר


“אנו, קבוצה קבועה של מטיילים ממכון ויצמן, מהפקולטה לחקלאות, ממכון וולקני ועוד, הודרכנו ע”י מורי דרך רבים במהלך השנים, ואנו מיטיבים להבחין באיכותה של כל הדרכה.  אלעד הצטיין בעניין הרב שעורר, ובדרך המיוחדת והלא-שגרתית שבה תאר את המקומות שביקרנו בהם. בעיקר בלט רצון המשתתפים לציין את הידע הרב שהפגין אלעד בהדרכתו ואת הקשר האישי שרקם עם האנשים שפגשנו בטיול. אנו מקוים להמשיך ולטייל איתו בעתיד במקומות נוספים.”
רות יצהר, מורת דרך ורכזת טיולי הקבוצה.


חוף הים ביפו“תודה גדולה על ההדרכה הנדיבה, הסבלנית ופותחת הלב. אני הרגשתי ממך אהבה עצומה ודאגה לחוויה שלנו. בעיקר הערכתי איך לעיתים .קרובות בדקתי מה שלומנו במשם היום. אתה מספר סיפורים בחסד.”
ליאורה אבלסון


מסגד ביפו הדרכה“עבורי ההובלה שלך הייתה מצויינת. גם אתה, באופן ברור התייחסת אלינו” בכבוד, לימדת אותנו והדרכת אותנו (באופן מילולי וחזותי) בחמלה והבנה ומתוך כבוד לרמה שבה ביקשנו ללמוד על הארץ הזו”.
מעין סנדס


רמת הגולן הר בן טל הדרכה לנוער“היה לנו טיול נפלא ומרתק עם אלעד, הידע הרב, הנדיבות שלו ונקודת המבט המאוזנת על המציאות בישראל סיפקה בדיוק את הטיול לו קיוינו, אנו כבר מחכים לחזור”
תמה ליברטי, ראש קבוצה מארה”ב


 ים המלח בולענים הדרכה“אלעד הדריך פעמים את כיתות תלמידי תיכון שלי בטיולי Dual narrative לישראל ופלסטין. אלעד הוא לא רק מדריך מצויין אלא אדם נפלא. הוא מביא ידע, חיבור, הומור, רגישות ואהבה בכל מצב של קונפליקט או אתגר. כתוצאה מההשתתפות בטיולים עם אלעד התלמידים למדו להתייחס לנושא הקונפליקט מההיבט האנושי. לרבים מהתלמידים לחוויה הייתה השפעה ארוכת טווח על חייהם ואף על בחירותם בלימודי אקדמיה ובחירת קריירה.”
סקוט סילק, מנכ”ל Hands of Peace
 קליפורניה


התנחלות בגדה המערבית ביקור

“אלעד ואזנה הוא אחד מפעילי השלום היותר משפיעים ועדין צנועים בישראל. הוא בעל כשרון טבעי לבניית יחסים. עבודתו החיצונית מושפעת מעבודתו הפנימית מה שמאפשר לו להיות סוכן שינוי משפיע יותר.”
סקוט קופר, מנכ”ל משותף של MEJDI TOURS


הדרכה בכיפת הסלע ירושלים“יצאנו בהרכב משפחתי מלא לטיול בשכונת נחלאות בירושלים. אלעד הדריך אותנו באופן מרתק, את הגדולים והקטנים גם יחד, שכלל נגיעות היסטוריות, תיאורים ואגדות. הדגש על האווירה המיוחדת, ההסברים, השיטוט הזורם, איפשרו לנו להעביר כמה שעות קסומות שבסופן סעדנו את ליבנו במסעדה מצוינת בשוק מחנה יהודה. מומלץ בחום!”
לילך אופק אחאי


הדרכה בחוף ביפו תל אביב“כל חברינו הודו לנו שוב ושוב על הטיול איתך, נגעת בכל אחד מאיתנו באחר הצהריים הנפלא הזה. אני מקווה שהמסר שאתה מביא יופץ בעולם.”
ליסה סררו, ראש קבוצת חברים


 

משובים ורשמים ממשתתפים בסדנאות ומפגשים

מפגש יהודי ערבי לתלמידים באבו גוש

“בהנחייתו של אלעד עברנו תהליך מעמיק שבאמצעותו רכשנו כלים פדגוגים וחברתיים שמסייעים בידינו בעבודה הרב-תרבותית שלנו. בזכותו הפכנו לאנשי מקצוע יותר מיומנים ובעיקר רגישים יותר”.
תקווה ברכה, מנכ”לית ומייסדת עמותת אפשר אחרת

 


שיתוף בסיפורי חיים בנווה שלום“אלעד ואזנה הנחה סדנא עצמתית וסוחפת על כיצד להפוך אוייב דמיוני לחבר דרך שיתוף בסיפורי חיים. אלעד, ישראלי יהודי צאצא למרוקאים עשה עבודת אמן ביצירת מרחב מוגן לאנשים לשתף בסיפורים בדרך שיצרה פתיחות במקום שלפני כן יכלו להתקיים חומות.”
צ’ארלס גיבס, מייסד ומנכ”ל URI

 


“אcarrie4לעד הצליח להתחבר אלי ואל רעיונותי וביחד הפקנו מצגת מוצלחת במיוחד. ההקשבה, התמיכה והנכונות שלו לעזור ולעודד היו מעולים. זאת הזדמנות עבורי להודות לו שוב על עזרתו – תודה רבה.”    גיורא אוסטרן, מורה דרך מוסמך


   תודה לכל מי ששלח משוב ושיתף בחוויה..

בחרו מתוך רשימת הטיולים והסיורים היחודיים 

Comments are closed.